Tea Box, Seal Pot

Tea Box, Seal Pot

Kontejnery na čajové plechy s kulatým tvarem Velikost produktu: velká, mini, jakákoli velikost je akceptována Design: Vítejte ve svém vlastním designu, budeme chránit vaše autorská práva, pokud máte zákonný certifikát: Coca Cola, sloupek SEDEX 4, Disney, SA { {1}}, ISO 9001, ISO 14001, BRC, NBCUniversal atd.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

FAQ

1. Jste továrna nebo obchodní společnost?

Odpověď: Založili jsme v 2005, specializující se na výrobu všech druhů kvalitních plechových krabic, které se používají pro potraviny, dárky, kosmetiku, hračky atd. A máme dva moderní workshopy o 30000 metrů čtverečních.

2. Máte zásoby, mohu odebrat vzorek? Jak odebrat vzorek?

Odpověď: Ano, většina našich položek je na skladě, pokud potřebujete odebrat vzorek, řekněte nám pouze položku, velikost, barvu a množství, abychom mohli zkontrolovat náklady na doručení za vás. Po potvrzení ceny vytvoříme objednávku na Alibabě.
3. Co je MOQ?

Odpověď: Nabízíme nízké MOQ, abychom klientům pomohli otevřít trh, chceme navázat dlouhodobé obchodní vztahy s našimi zákazníky.

4. Jaký je váš výrobní čas?

Odpověď: Máme více než 600 zaměstnanců, 30 děrovacích linek s měsíční produkcí 6 milionů plechovek, s automatickými výrobními linkami spuštěnými v 2012, můžeme splnit krátké dodávky čas do 20 - 30 dnů.

5. Můžete pro nás udělat design? Jak můžeme postupovat, pokud potřebujeme upravit naše logo na vaše stávající položky?

Odpověď: Přizpůsobené návrhy jsou přijímány, velikost, tvary, tisk a konstrukce jsou přizpůsobeny, můžeme nabídnout pomoc při vytváření technických výkresů a 3 D výkresů na základě konceptu klientů před vytvořením nových forem.


Jako jeden z předních výrobců cínových krabic a dodavatelů v Číně jsme vám vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC. Máte-li zájem o naši čajovou krabičku, pečeť, můžete velkoobchodně nabízet kvalitní výrobky. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: čajový box, pečeť, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Candy Tin ve tvaru srdce, dárková krabička Další:Přizpůsobený tin s jedinečným tvarem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit