Plechovka Kbelík S Rukojetí A Víkem

Plechovka Kbelík S Rukojetí A Víkem

„Plechovka s držadlem a víkem“ je vyrobena z pocínované plechové destičky 0. 23 mm prvotřídní kvality, s držadlem a víkem, jako bonbón / dárkový / hračkový obal, rolovací okraj ven, tisk CMYK s lesklým lakováním nebo matným povrchem, vlastní logo design vítán, OEM design přijmout.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

názevPlechovka s držadlem a víkem

PlíseňMK-5017

Velikost132-105x 105 / 116 mm

OEMvlastní logo design akceptovat, CMYK OEM design

MOQ 5, 000 ks


GG "plechová nádoba s držadlem a víkem GG"; je vyroben z pocínovaného plechu 0. 23 mm, s držadlem a víkem, jako bonbón / dárkový / hračkový obal, rolovací okraj ven, tisk CMYK s lesklým lakováním nebo matným povrchem, vlastní design loga vítán, OEM design akceptován .


Podrobné obrázky


Naše továrna

Banner截图


Dongguan Meiko Tins Co., Ltd., založená v 2005, se nachází ve městě Shipai ve městě Dongguan v provincii Guangdong. Je to mezinárodní cínový podnik specializovaný na výrobu různých vysoce kvalitních kovových plechových obalů.

(Plechovka s držadlem a víkem)


Možná se na nás podíváte na živou akci VR:https://www.linked-reality.com/company/12318/en


Náš certifikát

Společnost Meiko získala certifikaci ISO 9001 mezinárodního systému kvality v 2008 a složila SGS, BRC, Coca cola, SEDEX a NBCU a další argumenty systému jakosti třetích stran a argumenty sociální odpovědnosti za účelem zajištění kvality produktů, aby zákazníci mohli používat s důvěrou!


QQ截图20200415170209


Proč jsou kovové plechovky tak oblíbené?

Kovové plechové plechovky se v našem každodenním životě hojně používají. Plechovky na plechovky na čaj jsou populární všude v obalovém průmyslu, protože mají mnoho výhod. Následující Meiko Tins Industries Co., Ltd. představí kovové cínové výhody nádrže.


1. Kovové plechovky jsou bohaté na zdroje, spotřeba energie a náklady jsou relativně nízké a mají opakovatelnost a recyklovatelnost. Výrobce čajové krabičky je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí;


2. Kovová plechovka má speciální kovový lesk a také se snadno tiskne a zdobí, což může produkt vypadat luxusně a krásně a je krásné a obchodovatelné;


3. Kovové plechové plechovky mají vynikající mechanické vlastnosti a vysokou pevnost a mohou být vyrobeny do tenkostěnných, vysokotlakých obalů, které se snadno nepoškodí;


4. Kovové plechové plechovky mají vynikající komplexní ochranný výkon, rychlost přenosu vodní páry je velmi nízká, zcela neprůhledná a může účinně zabránit škodlivým účinkům ultrafialového záření;


5. Plynová bariéra, odolnost proti vlhkosti, zastínění a retence vůní u kovových plechovek značně převyšují jiné typy obalových materiálů, jako jsou plasty a papír, a mohou udržovat kvalitu zboží po dlouhou dobu.


Protože plechové plechovky mají tolik výhod, lze je široce používat. Pokud potřebujete kovové plechové plechovky, můžete se včas obrátit na Dongguan Jingli Can Manufacturing Co., Ltd., těšíme se na Vaši návštěvu!

Jako jeden z předních výrobců plechových kbelíků a dodavatelů v Číně jsme vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC k vašim službám. Pokud vás zajímá náš plechový kbelík s držadlem a víkem, můžete prosím volně prodávat naše kvalitní výrobky. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: plechová nádoba s rukojetí a víkem, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Plechový Kbelík S Rukojetí Další:Popcorn Cín Pro Kino Trh

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit