Plechový Kbelík S Rukojetí

Plechový Kbelík S Rukojetí

"plechová nádoba s rukojetí" je vyrobena z pocínovaného plechu prvotřídní kvality 0,23 mm, má bílou barevnou kovovou rukojeť a víko, malou velikost, 4dílnou strukturu (víko / tělo / základ / rukojeť), celobarevný tisk na těle se vzorem hvězd, s lesklým lakováním, k dispozici je matná povrchová úprava, vítaný design loga, design OEM akceptovatelný.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

plechový kbelík s rukojetí je vyroben z domácího pocínovaného plechu 0,23mm, má bílou barvu kovovou rukojetí a víko, s hvězdovým potiskem na těle, kužel ve tvaru čtvercového víka, chrání váš produkt před rzí a stínem před slunečním zářením.

FDA potravinářská standardní pocínovaná plechovka, takže uvnitř kbelíku může kontaktovat cigaretu přímo, může pojmout jídlo jako čokoláda / popcorn / bonbón / sušenka, přizpůsobený design nebo OEM objednávka je vítána, k dispozici je více než 1000 velikostí a tvarů, vítáme váš dotaz!


PlíseňMK-5015

Velikost121 * 93 * 100Hmm

OEMvlastní logo design akceptovat, CMYK OEM design

MOQ5 000 ks


Detail fotografie


O naší společnosti

tin bucket with handle


  • Členská továrna Sedex, továrna schválená Disney

  • 600+Wokers, 30000 metrů čtverečních.

  • V našem zařízení jsme zřídili bezprašné pracoviště Co-Pack (služba našim zákazníkům s přidanou hodnotou).

  • 35 Výrobní linka pro automatické lisování plechových krabic.

  • Prošly certifikáty ISO, SGS, Sedex, BSCI, Disney, FDA, LFGB, EN71 a CA65, které slibují dobrou kvalitu a hladké přizpůsobení.


tin bucket with handle


Jak posoudit kvalitu plechovek?

V našem každodenním životě musí být sušenky, čaj atd. Baleny do plechových krabic nebo kbelíků, takže kvalita plechové krabičky přímo souvisí s kvalitou obsažených položek. Železné boxy pro balení potravin. Při výrobě potravinářských obalů připisují výrobci železných beden velký význam kvalitě a hygieně železných beden.


Nejběžnější materiály používané při výrobě plechových krabic jsou plechové plechy, jako jsou plechové plechy a plechové plechovky. V procesu výroby žehličky budou existovat přísné dovednosti a prosby, aby se zabránilo chybám v praktickém balení.Cínové krabice musí mít vynikající krytí. Jde hlavně o jídlo, protože mnoho potravin bude uzavřeno a konzervováno a nemohou být vystaveny silnému světlu. Je to proto, že po slunci svítí, jídlo se zhoršuje. A živiny obsažené v samotných věcech, jako jsou bílkoviny a aminokyseliny, se změní a způsobí ztrátu živin a poškození potravin. Kromě vynikající neprůhlednosti je také nezbytné, aby plechová nádoba s držadlem měla vynikající těsnící funkci, která zabrání kontaktu se vzduchem během přepravy nebo skladování, což může způsobit oxidaci potravin obsažených v balení a případně proniknout do bakterií zajistit, aby byl nutriční obsah potraviny vynikající, bude zachován a nebude transformován.


Jako jeden z předních výrobců plechových kbelíků a dodavatelů v Číně jsme vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC k vašim službám. Pokud vás zajímá náš plechový kbelík s rukojetí, můžete prosím volně prodávat naše kvalitní výrobky. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: plechový kbelík s rukojetí, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Čtvercový plechový kbelík Další:Plechovka Kbelík S Rukojetí A Víkem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit