Kovová cínová pohlednice tištěná

Kovová cínová pohlednice tištěná

"Kovová cínová pohlednice tištěná" je vyrobena z pocínovaného plechu prvotřídní kvality 0,21 mm, hrany rolovat dovnitř, potisku CMYK s lesklým lakováním nebo matným povrchem, vlastní design loga vítán, OEM design akceptován.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Název Kovová cínová pohlednice tištěná

Forma MK-5011

Velikost 178 * 127Hmm

OEM vlastní logo design přijmout, CMYK OEM design

MOQ 20000 ks


naše produkty Pohlednice s kovovým cínem byly vybrány společností Disney, M&S a Mars s vysokou kvalitou a rozumnou cenou. Navázali jsme s vámi přátelské obchodní vztahy na základě vzájemného prospěchu a spolupráce.


Podrobné obrázky

25

Naše továrna

Banner 截图


Dongguan Meiko Tins Co., Ltd., založená v roce 2005, se nachází ve městě Shipai ve městě Dongguan v provincii Guangdong. Je to mezinárodní cínový podnik specializovaný na výrobu různých vysoce kvalitních kovových plechových obalů.

Díky dlouhodobému vývoji se nyní Meiko řadí mezi největší výrobce plechových krabic doma i v zahraničí. Meiko vždy uplatňuje vysoce kvalitní a vysoce filozofii řízení služeb.

Meiko se spoléhá na filozofii mezinárodního rozvoje a považuje kvalitu mezinárodního řízení za cíl a 100% spokojenost zákazníků za cíl. Upřímně se těší na spolupráci s vámi!


Možná se na nás podíváte na živou akci VR:   https://www.linked-reality.com/company/12318/en  


Osvědčení

Prošli jsme certifikáty ISO, SGS, Sedex, BRC, Disney, FDA, Coca Cola, Lego, SQP, NBCU, EN71-1 / 2/3.


验 厂
Hot Tags: tištěná pohlednice z kovu, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, zakázkový, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Velkoobchod kovový podnos Další:Tisk čajový pohár kovový mat cín

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit