Kulatý kovový plech na potraviny

Kulatý kovový plech na potraviny

Zásobník MK-5021 je vyroben z plechu o tloušťce 0,3 mm, s předtiskem CMYK vpředu a jedním barevním tiskem na zadní straně, tento zásobník může také udělat protiskluzový lak, takže může být použit jako zásobní miska.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Kulatý kovový plech na potraviny

Předmět číslo:

MK-5021

Velikost:

D256 * 18Hmm

Razítko:

Nedoporučujeme

Tisk:

CMYK + PMS


Popis :
Zásobník MK-5021 je vyroben z plechu o tloušťce 0,3 mm, s předtiskem CMYK vpředu a jedním barevním tiskem na zadní straně, tento zásobník může také udělat protiskluzový lak, takže může být použit jako zásobní miska. Vzhledem k tomu, že tento plech je potažen lakem na potraviny, může mít přímý kontakt s potravinami. Zásobník je ve tvaru kuželovitého tvaru, takže může být vložen do konečného balení


O nás
MEIKO TINS INDUSTRIES CO, LTD, založená v roce 2005, se specializuje na výrobu různých druhů cínu obalů, produkty jsou většinou aplikovány na čokoládu, bonbóny, sušenky, čaj a také dárek, kosmetika, atd. MEIKO přijmout a obejmout silné firemní klíčové hodnoty v jejich Snaha o dokonalost práce s vysokým respektem vůči našim zákazníkům. Naše výrobky jsou většinou export do Severní Ameriky a Evropy.

Image003 (001)


Kontaktujte nás:
Tel: 0086-769-8132 3888
Fax: 0086-769-8132 3999
Email: inquiry@meikotins.cn
Webové stránky: www.meikotinbox.com
Adresa: No.8, Tianlian East Road, Tianbian Village, Město Shipai, Dongguan City 523333, Guangdong, Čína


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů kulatých misek v Číně jsme vybaveni kontrolovaným závodem SEDEX a závody schválenými společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o náš kulatý plechový plechový plech na potraviny, prosím, můžete zdarma velkoobchodně nabízet naše kvalitní výrobky. Pro zákaznické služby a vlastní produkty nám prosím oznamte detaily.

Dvojice:Kontejner s kruhovým servírovacím kontaktem s potravinami s neklouzavou úpravou Další:Ne

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit