Plechový plech na zakázku s kovem

Plechový plech na zakázku s kovem

"Cínový kovový servírovací podnos" je vyroben z pocínovaného plechu první třídy 0. 21 mm, jako restaurační podnos, rolování okrajů směrem ven, potisk CMYK s lesklým lakováním nebo matným povrchem, vlastní design loga vítán, design OEM akceptován.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

názevCínová kovová dráha se dřevem

PlíseňMK-5021

VelikostD 256 * 18 Hmm

OEMvlastní logo design akceptovat, CMYK OEM design

MOQ 5, 000 ksPodrobné obrázky


Naše továrna

Banner截图


Dongguan Meiko Tins Co., Ltd., založená v 2005, se nachází ve městě Shipai ve městě Dongguan v provincii Guangdong. Je to mezinárodní cínový podnik specializovaný na výrobu různých vysoce kvalitních kovových plechových obalů.

(Cínový kovový servírovací podnos)


Možná se na nás podíváte na živou akci VR:https://www.linked-reality.com/company/12318/en


Náš certifikát

Společnost Meiko získala certifikaci ISO 9001 mezinárodního systému kvality v 2008 a složila SGS, BRC, Coca cola, SEDEX a NBCU a další argumenty systému jakosti třetích stran a argumenty sociální odpovědnosti za účelem zajištění kvality produktů, aby zákazníci mohli používat s důvěrou!


QQ截图20200415170209


Hlavní rysy pocínovaného plechu?

1. Pocínovaná krabice je ekologický obal s dobrým výkonem při likvidaci odpadu


2. Pocínovaná krabička má vysokou pevnost a není snadno deformovatelná v řadě procesů, jako je nakládka, vykládka, přeprava a skladování;


3. Rozšířené použití snadno otevíratelných krytů z pocínovaného plechu a jiných snadno otevíratelných zařízení nejen usnadňuje otevírání, ale má také silnou destruktivní funkci proti padělání;


4. Pocínovaná krabička má dobrý povrchový dekorační výkon a krásný kovový lesk. Lze jej kombinovat s jasným grafickým tiskem a pokročilou technologií zpracování kovů, aby se vytvořil dobrý firemní image značky.


Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů plechových cínů v Číně jsme vybaveni továrnou s auditem SEDEX a schválenou společností BRC k vašim službám. Máte-li zájem o náš plechový plechový servírovací podnos, můžete velkoobchodně nabízet naše kvalitní výrobky. Pokud jde o přizpůsobené služby a produkty na míru, informujte nás o podrobnostech nyní.
Hot Tags: plechová servírovací podnos na plech, Čína, výrobci, dodavatel, továrna, velkoobchod, zakázková, zakázková, auditovaný SEDEX, schváleno BRC
Dvojice:Ne Další:Velkoobchod kovový podnos

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit